وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

چند راهکار ساده برای راه اندازی وب سایت!

دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

چند راهکار ساده برای راه اندازی وب سایت!
حتما می دانید این روزها با توجه به اینکه بسیاری از کسب و کارها فعالیت مجازی خود را افزایش داده اند و یا به طور کلی کسب و کار خود را بر بستر اینترنت راه اندازی کرده اند، داشتن وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. اما همانطور که می دانید راه اندازی و ساخت وب سایت برای بسیاری از افراد کار ساده نیست. با سایت ساز سی می پلاس همراه باشید، در این مقاله چند راهکار ساده برای راه اندازی وب سایت معرفی خواهیم کرد.

به طور کلی تمام افرادی که می خواهند تا برای کسب و کار خود یک وب سایت راه اندازی کنند، به دنبال راهکاری ارزان و ساده هستند. متاسفانه بسیاری از کسب و کارها به جای ساخت یک وب سایت فروشگاهی، سعی می کنند تا از طریق برخی از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، بخش فروش اینترنتی خود را راه اندازی کنند.

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و فروشنده باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام شبکه های اجتماعی با هدف معرفی فعالیت و ایجاد کانال یک ارتباطی میان خریدار و فروشنده ساخته شده اند که می توان از آن ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی هم نیز استفاده کرد.

ممکن است در برخی از موارد دیده باشید که با کمک شبکه های اجتماعی می توان به سادگی یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرد، اما چیزی که بسیار مهم است، وظایف شبکه های اجتماعی است که باید به آن ها توجه داشته باشید.

چند راهکار ساده برای راه اندازی وب سایت!

اگر به دنبال راه اندازی برای ساخت وب سایت هستید، باید به شما بگوییم که راهکارهای بسیار ساده ای وجود دارد که به شما کمک کنند تا بتوانید صاحب یک وب سایت شوید.

  • راه ندازی و ساخت وب سایت با کمک وردپرس

چند سالی است که سیستم های مدیریت محتوا (CMS) به کمک طراحان سایت آمده اند تا به آن ها کمک کنند با کمترین تخصص در زمینه طراحی سایت و در مدت زمان نسبتا کوتاهی، یک وب سایت طراحی کنند.

معروف ترین و شناخته شده ترین نوع از سیستم های مدیریت محتوا، وردپرس است. وردپرس توانسته است به افراد بسیار زیادی کمک کند تا با کمترین میزان تخصص و آشنایی با اصول طراحی سایت، وب سایت خود را راه اندازی کنند. طراحی وب سایت با ورد پرس این مزیت را دارد که می توان امکانات مورد نظر خود را با کمک افرونه های آماده به وب سایت اضافه کرد.

اما متاسفاته وردپرس این مشکل را هم دارد که اگر نتوانید امکانات مورد نظر خود را با کمک افرونه های آماده به وب سایت اضافه کنید، نیاز است تا با کمک زبان های برنامه نویسی تحت وب ابزار مورد نظر خود را طراحی کنید.
چند راهکار ساده برای راه اندازی وب سایت!

  • طراحی وب سایت با کمک سایت ساز

خوشبختانه این روزها ابزارهای جدیدی در زمینه طراحی وب سایت به وجود آمده اند که بسیار ساده تر از سیستم های مدیریت محتوا هستند. شما با کمک سایت ساز می توانید وب سایت خود را با داشتن کمترین میزان دانش تخصصی در زمینه طراحی سایت، با کمترین هزینه و در مدت زمان بسیار کمی راه اندازی کنید.

نحوه ی عملکرد سایت ساز بدین شکل است که با عضویت در سایت ساز می توانید صفحات سایت خود را با سلیقه خود طراحی کنید. همچنین برای اضافه کردن امکانات و ابزارهای مورد نظر خود تنها کافی است ابزار مورد نظر را انتخاب کنید و با کشیدن و رها کردن آن را در صفحه وب سایت خود قرار دهید.
چند راهکار ساده برای راه اندازی وب سایت!

چگونه با کمک سایت ساز وب سایت خود را راه اندازی کنیم؟

برای طراحی و ساخت وب سایت با کمک سایت ساز می توانید همین حالا به وب سایت سی می پلاس مراجعه کنید. و پس از انتخاب نوع اشتراک خود، طراحی وب سایت را آغاز کنید و به سادگی صاحب یک وب سایت حرفه ای شوید.


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر