وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

عمومی

بسته های شتاب دهنده وب سایت

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷یکی از دغدغه های صاحبان و مدیران وب سایتها افزایش بازدید کنندگان وب سایت و مهمتر از آن قرار گرفتن وب سایت آنها در فهرست نتایج جستجوگر هایی مانند گوگل است. دست یافتن به این اهداف علاوه بر صرف هزینه های بسیار، نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد.

سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باعث افزایش رتبه سایت و به دنبال آن افزایش ترافیک وب سایت شما خواهد شد. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که افزایش و بهبود سئوی سایت شامل فاکتورهای بسیاری است و باید به صورت مداوم و پیوسته انجام شود که ممکن است ماه ها به طول بیانجامد؛ و نباید هیچ گاه آن را رها کرد.

در وبلاگ سی می پلاس مقالات بسیاری در این رابطه وجود دارد که می توانید با کلیک کردن اینجا آنها را مطالعه کنید.

سوال اینجاست که هنگامی که شما یک وب سایت را به تازگی راه اندازی کرده اید، با وجود اینکه ساعت ها زمان صرف طراحی و تولید محتوا برای آن کرده اید، وب سایت شما هیچ بازدیدکننده و مخاطبی ندارد؛ پس چه طور می توانید آن را با کمترین هزینه و به سرعت به مخاطبان خود معرفی کنید؟

سی می پلاس با ارائه بسته های شتاب دهنده وب سایت این کار را برای شما انجام خواهد داد!

بسته شتاب دهنده وب سایت چیست؟

بسته های شتاب دهنده سی می پلاس به گونه ای طراحی شده اند که باعث افزایش سریع بازدید وب سایت شما و در نتیجه افزایش رتبه آن در یک بازه زمانی کوتاه خواهند شد. این بسته ها شامل مواردی مانند: افزایش بازدید، بالا بردن رتبه سایت و تبلیغات وب سایت می شوند.

بسته شتاب دهنده برای چه وب سایت هایی مناسب است؟

بسته های شتاب دهنده مناسب وب سایت های جدید و تازه راه اندازی شده هستند.

اما همانطور که پیش تر اشاره شد، افزایش ترافیک و سئوی سایت باید به صورت آهسته و به مرور انجام شود. بنابر این با توجه به سرعت بالای این بسته ها باید این نکته مورد توجه قرار بگیرد که این بسته ها تاثیر کوتاه مدت دارند و استفاده زیاد و غیر حرفه ای از آنها ممکن است تاثیر معکوس داشته باشد و باعث کاهش رتبه وب سایت شما شود.


بسته های شتاب دهنده وب سایت

بسته اقتصادی

750,000 تومان

  • 3,000 بازدید یکتا
  • 500 کلیک (تبلیغات کلیکی)
  • 2 عدد بک لینک

بسته حرفه ای

1,050,000 تومان

  • 5,000 بازدید یکتا
  • 500 کلیک (تبلیغات کلیکی)
  • 2 عدد بک لینک
  • 2 عدد رپورتاژ آگهی

چند نکته مهم

- استفاده چند باره، پشت سرهم و مداوم از این بسته به هیچ وجه توصیه نمی شود. ولی به شما پیشنهاد می کنیم اگر وب سایت خود را تازه راه اندازی کرده اید حتما حداقل یکبار از آنها استفاده کنید.

- هنگام استفاده از این بسته ها همزمان روی بهبود سئوی وب سایت خود نیز کار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

- بازدیدهای یکتا با وجود اینکه کاملا واقعی هستند، فقط باعث بالا رفتن آمار بازدید وب سایت می شوند و تاثیری بر افزایش فروش و یا افزایش مخاطب وب سایت شما نخواهند داشت.

- برای گرفتن بهترین نتیجه از تبلیغات کلیکی توصیه می شود که یک مطلب ارزشمند در مورد کسب و کار و فعالیت خود در وبلاگ خود منتشر کنید.

پاسخ به سوالات شما و مشاوره رایگان

اینجا کلیک کنید

و یا سوالات خود را در بخش دیدگاه ها بنویسید.0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر