وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

10 ایده برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی

دوشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۹


 همه ما ها این روزها با یک معضل بزرگ به نام بیماری کرونا درگیر هستیم و به جرات می توان گفت که این بیماری بر روی بسیاری از کسب و کارها تاثیر منفی داشته است. به همین دلیل ممکن است بسیاری از افراد با توجه به شرایط سخت کاری به دنبال کسب درآمد از راه دور باشند.
با سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس همراه ما باشید، در این مقاله قصد داریم با شما درباره ایده های راه اندازی کسب و کار خانگی صحبت خواهیم کرد.

شاید بهترین اقدام برای کسب درآمد در دوران شیوع بیماری کرونا رفتن به سراغ فعالیت هایی باشد که بتوان در منزل و از راه دور آن را انجام داد.

10 ایده برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی

  • کسب درآمد از طریق تولید محتوا

اگر که با علم تولید محتوا آشنا هستید شاید این روزها فرصت خوبی باشد تا بتوانید از طریق تولید محتوا به درآمد برسید. شما برای انجام تولید محتوا نیازی به حضور فیزیکی در مکانی خاص ندارید، و به سادگی می توانید از هرجایی به فعالیت خود ادامه دهید و از آن کسب درآمد کنید.

  • کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش

بسیاری از کسب و کارها هستند که افرادی را استخدام می کنند تا با کمک آن ها محصولات خود را بفروشند. شما نیز می توانید با استفاده از سیستم همکاری در فروش به فروشندگان کمک کنید و از هر فروش مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت کنید.

  • کسب درآمد از طریق درآمد و تخصص

اگر شما در خانه هستید بهترین فرصت این است تا با بکارگیری مهارت های خود به درآمد برسید. بسیاری از افراد هستند که با استفاده از برخی مهارت های خود توانسته اند به درآمد های بسیار خوبی دست پیدا کنند. تنها کافی است تا شما این مهارت را پیدا و آن را در خود تقویت کنید.

  • کسب درآمد از طریق اینستاگرام

یکی از ابزارهایی که امروزه به بسیاری از افراد کمک کرده است به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کنند، اینستاگرام است. کاربردهای اینستاگرام بسیار متفاوت است و شما می توانید با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنید. به عنوان مثال کسب و کار خود را از طریق اینستاگرام به دیگران معرفی کنید.

  • مدیریت وب سایت از راه دور

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که با علم طراحی و مدیریت وب سایت آشنایی دارید، این روزها بهترین فرصت برای کسب درآمد از این مهارت هستید. بسیاری از افراد هستند که به دنبال کسانی می گردند تا مدیریت وب سایت خود را به صورت از راه دور به آن ها بسپارند.

  • ساخت محصولات دست ساز

یکی از پرطرفدار ترین محصولات در بازارها، محصولات صنایع دستی و دست ساز است. اگر شما مهارت خاصی دارید، می توانید با تهیه مواد اولیه، به راحتی در منزل اقدام به تهیه و ساخت محصولات دست ساز کنید.

  • ادمین شبکه های اجتماعی

یکی از مشاغلی که این روزها بسیار رایج شده است، مدیریت شبکه های اجتماعی است. اگر شما اهل فعالیت در شبکه های اجتماعی هستید و با جزئیات آن ها آشنایی کامل دارید، در این روزها بهترین فرصت برای کسب درآمد به عنوان مدیر و ادمین شبکه های اجتماعی است.

  • فعالیت های تبلیغاتی

دنیای تبلیغات تغییرات بسیار زیادی کرده است و این امکان وجود دارد که با کمی تحقیق و آموزش بتوانید در یکی از شاخه های دنیای تبلیغات فعالیت کنید. تبلیغات از راه دور یک فرصت بسیار مناسب برای کسانی است می خواهند از راه دور به کسب درآمد بپردازند.

  • فروش کالای دسته دوم

برخی از افراد هستند که با داشتن مهارت های فنی اقدام به خرید وسائل دسته دوم می کنند و پس از آن با ایجاد تغییرات و نوسازی اقدام به فروش مجدد آن می کنند.

  • طراحی وب سایت و برنامه نویسی

برای کسانی که در حوزه ی کامپیوتر و آی تی فعالیت می کنند، این فرصت وجود دارد که بتوانند از راه دور به فعالیت هایی مانند طراحی وب سایت و برنامه نویسی بپردازند. تنها چیزی که نیاز است جذب مشتری است که به راحتی  می توان با کمک فضای مجازی و شبکه های اجتماعی این کار را انجام داد.

 


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر