وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

کسب درآمد دلاری با تولید ویدئو های آموزشی

پنجشنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

اشتغال یکی از بزرگترین مشکلاتی است که جامعه ما با آن درگیر است و متاسفانه شیوع بیماری کرونا یکی از عواملی است که مشکلات اشتغال را پر رنگ تر کرده است. خوشبختانه این روزها کسب و کارهای مجازی بسیار رونق گرفته اند و همین اتفاق باعث شده تا بسیاری از افراد بتوانند با کم ترین منابع و به آسانی کسب و کار مجازی خود را راه اندازی کنند.

با سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس همراه باشید، ما در این مقاله با شما در مورد کسب درآمد دلاری با تولید ویدئو های آموزشی صحبت خواهیم کرد.

کسب درآمد دلاری با تولید ویدئو در شبکه یوتیوب

اگر اهل فعالیت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستید، حتما تاکنون بارها برای دیدن ویدئو به یوتیوب (YouTube) مراجعه کرده اید. یوتیوب که یک وب سایت بسیار بزرگ و معتبر در زمینه انتشار ویدئو است توانسته است طی سال هایی که فعالیت خود را آغاز کرده، کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. چیزی که همه در یوتیوب دیده ایم، پخش تبلیغاتی است که پیش از نمایش ویدئو به بیننده نشان داده می شود.

یوتیوب برای این تبلیغات مبلغی را دریافت می کند و بخشی از آن را به حساب کاربرانی که ویدئو خود را در یوتیوب منتشر می کنند، واریز می کند، به همین سادگی کاربران یوتیوب به درآمد دلاری می رسند.

مهمترین عوامل برای کسب درآمد در یوتیوب

توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید بازدید ویدئوهای خود را افزایش دهید و به درآمد دلاری برسید نیاز است تا عوامل زیر را در نظر داشته باشید:

  • خلاقیت در ساخت و انتشار ویدئوهای جذاب
  • انتشار ویدئوهایی که بتواند در سطح دیده شود
  • داشتن تداوم و نظم در انتشار ویدئو
  • انتشار ویدئوهای آموزشی که می تواند برای افراد مختلف مفید باشد

برای شروع کسب و کار دلاری چه کنیم؟

در ابتدای شروع فعالیت نیاز است تا اقدام به ساخت یک کانال در یوتیوب کنید. ساخت کانال در یوتیوب کار بسیار ساده است و تنها کافی است از طریق منوی کاربری خودتان گزینه ساخت کانال را انتخاب کنید و پس از آن اقدام به انتشار ویدئوهای آموزشی کنید.

کسب درآمد دلاری با تولید ویدئو چقدر خواهد بود؟

حتما با این سوال در ذهنتان رو به رو شده اید که کسب درآمد دلاری از طریق انتشار ویدئوی آموزشی در یوتیوب چقدر خواهد بود؟ برای پاسخ به این سوال تنها کافی است که بدانید بسیاری از ایرانیانی که خارج از کشور زندگی می کنند، توانسته اند از طریق یوتیوب به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنند. توجه داشته باشید با اینکه زبان رسمی در دنیا انگلیسی است، اما ویدئوهای فارسی نیز می توانند در یوتیوب طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کنند.

انتشار ویدئوهای آموزشی با سایر زبان ها

یکی از بهترین ایده های که برای انتشار ویدئوهای آموزشی در یوتیوب وجود دارد، انتشار ویدئو برای سایر زبان ها است. به عنوان مثال شما می توانید که یک ویدئوی آموزشی را با زبان های فارسی، انگلیسی و ترکی منتشر کنید. این ترفند می تواند به شما در جذب مخاطب و فالوور کمک کند.

چگونه درآمد دلاری را به ریال تبدیل کنیم؟

برای رسیدن به درآمد دلاری از طریق انتشار ویدئو در یوتیوب نیاز است تا یک حساب PayPal داشته باشید. که متاسفانه این امکان در ایران وجود ندارد و تنها می توان از کاربران خارج از کشور و شرکت های واسطه کمک گرفت. پس از آن شما می توانید درآمد خود به صورت دلار دریافت کنید و آن را از طریق صرافی های موجود، تبدیل به ریال کنید.

در واقع کسب و کارهای مجازی یکی از بهترین روش های کسب درآمد هستند زیرا با کمترین امکانات و از هرجایی که هستید می توانید اقدام به کسب درآمد کنید که یکی از پرسود ترین فعالیت هایی که می تواند برای شما به خصوص در این روزهای سخت کرونایی موثر باشد، انتشار انواع ویدئو به خصوص ویدئوهای آموزشی از طریق یوتیوب است.


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر