وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

چگونه توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنیم؟

پنجشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۹

چگونه توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنیم؟
چگونه توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنیم؟

این روزها گوگل تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای کمک به انواع کسب و کار شده است. تمام وب سایت ها در تلاش هستند تا با ترفندهایی جذاب و خاص خود را به گوگل معرفی کنند. باید بدانید که گوگل با داشتن شرایط ویژه برای معرفی وب سایت ها، حاضر نیست که تمام آن ها را در نتایج جستجوی خود نمایش دهد. اما نکته ای که باید تا همیشه به خاطر بسپارید این است که گوگل اصلا دوست ندارد تا وب سایت ها از قوانین او سرپیچی کنند. با ساز سی می پلاس همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنیم؟

چرا سئو (SEO) برای گوگل مهم است؟

سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو شامل ترفندهایی است که به شما کمک می کند تا بتوانید وب سایت خود را به یک موتور جستجو مانند گوگل معرفی کنید. به همین دلیل سئو برای گوگل بسیار مهم است. البته نیاز است تا بدانید که گوگل تمام تلاش خود را می کند تا بفهمد شما چگونه و با کمک چه ترفندهایی سئوی وب سایت خود را تقویت کرده اید.

گوگل علاقه دارد تا محتوایی که در وب سایت خود منتشر می کنید متناسب با نیاز کاربرانش باشد، به همین دلیل است که سئو برای گوگل مهم است.
چگونه توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنیم؟

چگونه توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنیم؟

برای اینکه بتوانید توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنید، نیاز است تا به نکات زیر توجه داشته باشید.

  • وب سایت خود را بروزرسانی کنید.

یکی از مواردی که می تواند در روند سئوی وب سایت شما تاثیرگذار باشد، بروزرسانی  وب سایت است. بروزرسانی باعث می شود تا بتوانید وب سایت جایگاه خود را در صدر نتایج گوگل حفظ کنید. توجه داشته باشید که برای بروزرسانی وب سایت نیاز به یک برنامه ی منظم دارید.

  • محتوای گوگل پسند تولید کنید.

یکی از ترفندهای بسیار موثر در بهبود وضعیت سئوی وب سایت، تولید و انتشار محتوایی است که مورد پسند گوگل باشد. زمانی که شما تصمیم به تولید محتوا می گیرید، نیاز است تا حتما محتوای سئو شده تولید و منتشر کنید. این محتوا باید با توجه به کلمات کلیدی مناسب تولید شود زیرا کلمات کلیدی بسیار برای گوگل اهمیت دارند.

  • از بالا بودن سرعت وب سایت اطمینان حاصل کنید.

نتایج تحقیقاتی که در چند سال اخیر انجام شده نشان می دهد که کاربران وب سایت هایی را که لود شدن صفحات آن بیشتر از سه ثانیه طول می کشد را ترک می کنند. این مورد هم بسیار برای گوگل اهمیت دارد و سعی می کند تا تا امتیاز ویژه ای برای وب سایت هایی که سرعت بسیار بالایی لود شدن دارند در نظر بگیرد.

  • به لینک ها توجه داشته باشید.

همانطور که می دانید لینک ها به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شوند. کیفیت لینک های داخلی و خارجی بسیار برای گوگل مهم است. به عنوان مثال لینک ها به مقصد درستی هدایت شوند و یا لینک ها به وب سایت های معتبر برسند. توجه داشته باشید که اگر می خواهید لینک خارجی دریافت کنید باید سعی کنید که این لینک از وب سایت های بزرگ و شناخته شده باشند.
چگونه توجه گوگل را به سمت وب سایت خود جلب کنیم؟

جمع بندی

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید که بخشی از فعالیت های خود را به صوت مجازی انجام می دهید، بهتر تا بدانید که برای رسیدن به موفقیت نیاز دارید تا فعالیت خود را به یک موتور جستجو مانند گوگل معرفی کنید. تنها راهی که می تواند به شما کمک کند تا کسب و کارتان را به گوگل معرفی کنید، داشتن یک وب سایت حرفه ای است که با توجه به اصول سئو طراحی شده باشد.

 


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر