وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

چطور موثرتر بفروشیم؟

دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

در طول تاریخ همیشه یکی از دقدقه های فروشندگان، فروش بیشتر و موثرتر بوده و هست. ما به عنوان یک فروشنده برای رسیدن به درآمد بیشتر و به فروش موثر محصولات نیازمندیم. با سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس همراه باشید؛ در این مقاله قصد داریم تا به شما بگوییم چطور موثر بفروشیم؟

برای اینکه بتوانیم در کسب و کار خود به فروش موثر برسیم چندین راهکار وجود دارد که با هم بررسی خواهیم کرد.

1- فروش محصولات با کیفیت

همانطور که می دانید برای مشتریان این نکته بسیار حائز اهمیت است که بهترین محصولات را خریداری کنند. در واقع آن ها انتظار دارند هزینه ای که برای خرید می پردازند، برای محصولی باشد که کاملا مطابق با نیاز آن ها است و از کیفیت آن مطمئن باشند. به همین دلیل شما به عنوان یک فروشنده باید بتوانید محصولات با کیفیت را به مشتریان ارائه دهید تا به فروش موثر برسید!

2- راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی

یکی از مواردی که می تواند به شما در رسیدن به فروش موثر بسیار کمک کند، راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. یک فروشگاه اینترنتی با حذف بسیاری از محدودیت های یک فروشگاه فیزیکی می تواند به افزایش فروش محصولات کمک کند. توجه داشته باشید که برخی از فروشندگان می توانند تنها از طریق طراحی و ساخت یک وب سایت فروشگاهی به فروش محصولات خود بپردازند. همچنین برخی از کسب و کارهای سنتی می تواند با ارائه برخی از خدمات خود به صورت آنلاین، به فروش موثرتری برسند.

3- استفاده از اصول UX و UI

از مواردی که می تواند به شما در رسیدن به فروش موثرتر کمک کند، طراحی وب سایت با استفاده از اصول UX و UI است. توجه داشته باشید که نباید تنها تمرکز خود را برروی ارائه محصولات به مشتریان بگذارید. بلکه نیاز است تا مشتریان از شیوه ارائه خدمات و ظاهری جذاب و کاربر پسند وب سایت شما حساس رضایت داشته باشند. اصول UX کمک می کند تا مشتریان بتوانند با رضایت بیشتری از امکانات وب سایت شما استفاده کنند.

4- ارائه تخفیفات دوره ای

برای داشتن فروش موثر نیاز است تا محصولات و خدمات خود را به صورت دوره ای با تخفیفات ویژه ارائه دهید. تخفیفاتی که باعث جذب هرچه بیشتر مشتری و در نتیجه افزایش فروش و درآمد شود. همچنین شما می توانید با ارائه کد تخفیف به مشتریان ویژه آن ها را تبدیل به مشتریان وفادار کنید. هنگامی که شما بتوایند مشتریان را وفادار کنید، می توانید به موفقیت های بسیار زیادی در زمینه فروش دست پیدا کنید.

5- تبلیغات به صورت دیجیتال

همانطور که می دانید امروزه تبلیغات دیجیتال و یا دیجیتال مارکتینگ یکی روش های بسیار موثر و تاثیرگذار در تبلیغات است. شما برای اینکه بتوانید به فروش موثر برسید می توانید با عضویت و فعالیت در شبکه های اجتماعی مرتبط با کسب و کارتان، به افزایش فروش محصولات خود کمک کنید. همچنین شما می توانید در شبکه های اجتماعی با  مخاطبان خود در ارتباط باشید و بازخوردهای مثبت و منفی را از طرف آن ها دریافت کنید.

6- تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مواردی است که به شما کمک می کند تا بتوانید خدمات و محصولات خود را به صورت کاملا دقیق به مشتریان معرفی کنید. انواع محتوا می تواند شامل، انواع ویدئو، انواع اینفوگرافیک و یا متن باشد. توجه داشته باشید محتوایی که برای انتشار در وب سایت تولید می شود، نیاز است تا با اصول سئو نیز نوشته و برای موتورهای جستجو مانند گوگل بهینه شود.

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم برای رسیدن به فروش بیشتر ما نیاز به فروش موثر داریم. در کنار راه های ارائه شده، شما می توانید به انجام تحقیقات در حیطه فعالیت خود و نوع خدمات بپردازید. تا بتوانید به فروش موثرتر برسید.

خوشحال می شویم که تجربیات فروش خود را با سی می پلاس به اشتراک بگذارید......

 


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر