وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟

پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

این روزها داشتن یک وب سایت برای معرفی هر کسب و کاری، یک نیاز ضروری است. بسیاری از کسب و کارهای مجازی که امروزه در حال شکل گرفتن هستند، بخش اصلی فعالیت آن­ ها وابسته به وب سایت است. همچنین بسیاری از کسب و کارها سنتی و قدیمی هستند که می­ خواهند بخشی از فعالیت های خود را به صورت آنلاین و در قالب یک وب سایت انجام دهند.

 شاید بیشترین سوالی که در ذهن تمام این افراد وجود دارد این است که طراحی و ساخت یک وب سایت به چقدر سرمایه نیاز دارد؟ با سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس همراه باشید؛ ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟

مزیت های داشتن وب سایت برای انواع کسب و کار

برخی از افراد هستند که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد مزیت های داشتن یک وب سایت، تصمیم به حذف هزینه طراحی وب سایت در کسب و کار خود می گیرند. باید به شما بگوییم که طراحی و       ساخت سایت دارای مزیت های زیراست:

  • حذف برخی از هزینه ها مانند اجاره ی فضا برای کسب و کار

بسیاری از از کسب و کارها از جمله کسب و کارهای نوپا، برای فعالیت های خود نیاز به فراهم کردن یک محیط فیزیکی ندارند. به همین دلیل می توانند فعالیت های خود را از هرجایی و با استفاده از یک وب سایت اینترنتی ادامه دهند. همچنین برخی از فروشندگان  می توانند با راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی محصولات خود را به صورت مستقیم با حذف واسطه ها در اختیار مشتری قرار دهند.

معرفی کسب و کار بدون ایجاد محدودیت زمانی و مکانی

اگر به کسب و کارهای سنتی توجه کنید، می بینید که آن ها برای فعالیت های خود نیاز به مشتریان دارند که به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنند. هنگامی که صحبت از مراجعه حضوری به میان می آید، همه خوب می دانیم که باید زمان و مکان حضور را در نظر داشته باشیم. این درحالی است که کسب و کارهای آنلاین با حذف محدودیت های زمانی و مکانی به افزایش درآمد خود کمک کرده اند.

طراحی و ساخت وب سایت بسترهای تبلیغاتی را افزایش می دهد.

هنگامی که شما یک وب سایت برای معرفی کسب و کار و یا فروش محصولات خود طراحی می کنید، پس از آن به سادگی می توانید بخش های مختلف آن را در شبکه های اجتماعی معرفی کنید، و پس از آن بازدیدکنندگان را به سمت وب سایت خود جذب کنید.

هزینه طراحی وب سایت چقدر است؟

هزینه طراحی وب سایت با توجه به امکانات آن متفاوت است و دلایل مختلفی وجود دارد که می تواند برروی قیمت آن تاثیر بگذارد. به عنوان مثال:

وب سایت های شخصی سازی شده

این وب سایت ها از پایه با امکانات خاص برای صاحبین کسب و کار طراحی و ساخته می شوند.

وب سایت های فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی نیز اگر به صورت سفارشی ساخته شوند یکی از پرهزینه ترین نوع از وب سایت هستند.

طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوا (CMS)

سیستم های مدیریت محتوا یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای طراحی وب سایت هستند. در این مدل افراد می توانند با کم ترین میزان دانش برنامه نویسی اقدام به طراحی وب سایت کنند.

طراحی وب سایت با استفاده از سایت ساز

سایت سازها ساده ترین و کم هزینه ترین روش برای طراحی و ساخت وب سایت هستند. شما با استفاده از سایت ساز و فروشگاه ساز ها می توانید به سادگی وب سایت خود را طراحی کنید.

با توجه به اینکه برخی از روش های طراحی وب سایت کمی پر هزینه هستند، ما توصیه می کنیم اگر در ابتدای مسیر شغلی خود قرار دارید و نیاز به مدیریت هزینه دارید، بهتر است تا با استفاده از سایت ساز وب سایت خود را طراحی کنید. سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به سادگی وب سایت خود را طراحی و مدیریت کنید.

 

 


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر