وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

12 ترفند کاربردی و منحصر به فرد نحوه افزایش آمار بازدید وبلاگ

پنجشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

اگر می خواهید فعالیت در وبلاگ خود را آغاز کنید، نیاز است تا به دنبال راهکار و ترفندهایی باشید که به شما کمک کند تا بتوانید آمار بازدید از محتوای وبلاگ را افزایش دهید. با توجه به اینکه بخشی از سئوی وب سایت و جذب ترافیک آن مربوط به وبلاگ است، نیاز است تا فعالیت های وبلاگ را در اولویت قرار دهید.
با فروشگاه ساز و سایت ساز سی می پلاس همراه باشید،در این مقاله با شما در مورد نحوه افزایش آمار بازدید وبلاگ صحبت خواهیم کرد.

 باید بدانید که تنها راهی که می تواند به شما در افزایش بازدید از وبلاگ کمک کند، تبلیغات است. تبلیغاتی که بتواند بازدید کنندگان بسیار زیادی را به سمت وبلاگ و محتوای شما جذب کند. ترفندهای زیر می تواند به شما در این راه کمک کند.

     1- اشتراک گذاری محتوا با گروه های مشابه

شما می توانید محتوایی را که در وبلاگ خود منتشر کرده اید را در گروه هایی که فعالیتشان مشابه شما است، به اشتراک بگذارید. محتوای شما برای این گروه می تواند جذاب تر از سایر گروه ها باشد.

     2- استفاده از شبکه های اجتماعی رایج

یکی از ابزارهایی که می تواند به شما کمک کند تا محتوای وبلاگتان بیشتر دیده شود، اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی است که مخاطبان بسیاری دارد.

     3- استفاده از قدرت سایر منابع وبلاگ نویسی

گاهی برخی وبلاگ ها با داشتن اعتبار بسیار بالا و حجم بسیار زیادی از بازدید می توانند به شما کمک کنند تا به انتشار محتوای خود در این وبلاگ ها

     4- ترکیب تلاش‌های خود با vlogging

کلمه Vlogging از ترکیب دو کلمه ویدئو (videos) و وبلاگ نویسی (blogging) ساخته شده است. اگر بخواهیم این کلمه با یک مثال ساده و مختصر توضیح دهیم، می توانیم انتشار محتوا و در یوتیوب و آپارات را معرفی کنیم.

     5- تعامل با اینفلوئنسرها

این روزها تعامل با اینفلوئنسرها یکی از راهکارهای بسیار موثر در تبلیغات است. شما نیز می توانید با کمک اینفلوئنسرها بازدید از وبلاگ خود را افزایش دهید.

     6- تبلیغات از طریق گوگل

تبلیغات در گوگل رایگان نیست. اما در صورت داشتن امکانات و محدود نبودن هزینه ها می توان از ابزار تبلیغات گوگل استفاده کرد تا محتوا در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود.

     7- ساخت خبرنامه هفتگی

اگر بتوانید یک خبرنامه هفتگی برای وب سایت خود راه اندازی کنید، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که با عضویت کاربران بتوانید آمار بازدید از وبلاگ را به طور چشمگیری افزایش دهید.

     8- ساخت تصاویر گرافیکی

استفاده از تصاویر گرافیکی و یا اینفوگرافیک ها یکی از ابزارهای بسیار موثر هستند که می توانند باعث جلب توجه و جذب مخاطب شود. باید به این نکته توجه داشته باشید که تصاویر گرافیکی و اینفوگرافیک ها تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد.

     9- استفاده از فرمت های مختلف محتوا

همانطور که می دانید محتوا دارای فرمت های مختلفی است که هر فرمت می تواند در فضا و جای مناسب خود تاثیرات مثبتی ایجاد کند. به همین دلیل برای افزایش بازدید وبلاگ گاهی از فرمت های مختلف محتوا استفاده کنید.

     10- ترجمه انواع پست به زبان دیگر

ترجمه محتوای خارجی یکی از کارهای بسیار دشواری است که هر کسی قادر به انجام آن نخواهد بود. به همین دلیل با ترجمه متون مختلف شما می توانید یک محتوای با ارزش برای مخاطبان خود خلق کنید.

     11- تقویت سئو

برای اینکه محتوای وبلاگ شما دیده شود، نیاز است تا سئوی آن را تقویت کنید. گاهی تقویت سئو می تواند شامل تولید یک محتوا با اصول سئو باشد.

      12- یادگیری از رقبا

یکی دیگر از راهکارهای موثر که به شما در رسیدن به بازدید بالا از محتوای وبلاگ کمک می کند، این است که رقبای خود را تحلیل کنید و ببینید از چه استراتژی می توان برای افزایش بازدید وبلاگ استفاده کرد.

همانطور که گفته شد راهکارها و ترفندهای بسیار زیادی برای افزایش بازدید وبلاگ وجود دارد. اما مهم ترین چیزی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که محتوایی تولید کنید که مطابق با نیاز مخاطبان باشد.


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر