وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

معرفی 3 وب سایت عالی برای طراحی رایگان لوگو وب سایت

دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 زمان مطالعه: حدود 5 دقیقه
وب سایت‌هایی برای طراحی رایگان لوگو
 
هر کسب و کار آنلاین به یک لوگو نیاز دارد اما مسئله اینجاست که هر کسب و کاری یک گرافیست حرفه‌ای برای طراحی لوگو ندارد. بنابراین شاید تصور کنید که برای طراحی لوگو باید هزینه‌ای را بپردازید اما همیشه هم این طور نیست. درواقع در این مقاله قصد داریم 5 وب سایت برای طراحی لوگو رایگان را به شما معرفی کنیم، وب سایت‌هایی که شما را از آموزش‌های سنگین طراحی لوگو با ابزارهایی مانند illustrator بی‌نیاز می‌کند. با سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس همراه باشید.
 

وب سایت‌هایی برای طراحی رایگان لوگو


1- Lanchaco Logo Builder

یکی از ساده‌ترین وب سایت‌های برای طراحی رایگان لوگو Lanchaco Logo Builder است. اگر هیچ مهارتی در طراحی ندارید و حتی به دنبال ایده برای طراحی هم هستید، این گزینه دقیقا مناسب شماست. در ابتدا باید نام کمپانی، بیزنس و یا وب سایت خودتان را تایپ کنید و از بین فونت‌هایی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، یک گزینه را انتخاب کنید. در قدم بعدی باید یک رنگ را برای لوگو خود انتخاب کنید.
جالب اینجاست که در همه این مراحل، Lanchaco احساسی که از رنگ و یا فونت به کاربر منتقل می‌شود را به شما توضیح می‌دهد و به این ترتیب راحت‌تر می‌توانید انتخاب کنید.
در مرحله سوم باید از بین کتابخانه Lanchaco، سه آیکن را انتخاب کنید. حالا بعد از گذشت چند ثانیه، این وب سایت چندین لوگو مختلف را به شما نمایش می‌دهد که ترکیبی از فونت، رنگ و آیکونی است که شما انتخاب کرده‌اید.
از بین این طراحی‌ها می‌توانید لوگویی که بیشترین پسندید را انتخاب کنید و حتی امکان ویرایش این لوگو را هم دارید. ضمنا برای اینکه به سادگی بتوانید لوگو خود را با همکاران و یا شرکای خود به اشتراک بگذارید، یک گزینه اشتراک سریع هم در دسترس شماست.
 
 

2- Logo Dust

دومین وب سایت حرفه‌ای برای طراحی رایگان لوگو Logo Dust است. در این وب سایت حدود 47 لوگو رایگان در اختیار شماست که می‌توانید آن‌ها را به صورت نامحدود دانلود کنید و از آن‌ها در پروژه‌های تجاری و شخصی استفاده کنید.
خوبی لوگوهای رایگان موجود در این وب سایت، فرمت SVG آن‌هاست، به این معنا که به سادگی و بدون اینکه از کیفیت لوگو کم شود، می‌توانید سایز آن را تغییر دهید و حتی رنگ‌ها و اِلِمان‌هایش را عوض کنید.
 
 

3- Logomak

سومین وب سایتی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم کمی به بقیه فرق دارد. در واقع Logomak برای شما لوگو را طراحی نمی‌کند اما به شما کمک می‌کند تا بنا به نیاز و هدفتان، رنگ و فونت مناسب لوگو را انتخاب کنید. تصور نکنید که این وب سایت ارزشی ندارد، برعکس هدف اصلی لوگو نشان دادن ارزشی است که سازمان شما به دنبال آن است. بنابراین این وب سایت مهمترین راهنمایی را به شما می‌کند. ضمنا اگر شما یک طراحی نیستید و با اصول انتخاب رنگ آشنایی ندارید، این وب سایت بهترین گزینه پیش روی شماست.
در ابتدا باید نوع کمپانی خود را مشخص کنید و سپس با استفاده از سه تگ، مهمترین ارزش‌های سازمانی خود را مشخص کنید.
بنا به این انتخاب‌‎های شما، وب سایت Logomak سه رنگی که مناسب لوگو کسب و کار شماست را معرفی می‌کند. البته به ازای هر رنگ پیشنهادی، تناژهای مختلف آن رنگ هم در دسترس شماست.
به همین ترتیب، logomak فونت‌های مناسب را هم به شما معرفی می‌کند. جالب اینکه اگر از فونت خوشتان آمد، می‌توانید آن را دانلود کرده و در سایر بخش‌های وب سایت هم از همان فونت استفاده کنید. به این ترتیب یکپارچگی هم در وب سایت شما حفظ می‌شود.
این ابزار لوگو آماده را به شما نمی‌دهد اما گزینه بسیار مناسبی است که رنگ و فونت مناسب لوگو خود را پیدا کنید.0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر