وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

خط تیره یا زیر خط فاصله در سئو چه تاثیری دارد؟

دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

با سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس همراه باشید، در این مقاله قصد داریم تا خط تیره و زیر خط را در سئو بررسی کنیم. شاید این دو خط از نگاه کاربر تفاوتی با یکدیگر نداشته باشند، اما باید بدانید که گوگل میان این دوخط فرق می گذارد.

یکی از موضوعاتی که امروزه برای هر کسب و کاری، به خصوص کسب و کارهای اینترنتی، حائز اهمیت است، بازاریابی و سئو می باشد.

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو چیست؟

برای اینکه بتوانید کسب و کار و یا وب سایت خود را از طریق یک موتورجستجو مانند گوگل، به مخاطبان خود معرفی کنید، نیاز است تا با سئو آشنا شوید. سئو شامل هر اقدامی است که باعث بهبود رتبه ی وب سایت شما در موتورهای جستجو می شود. سئو به دو صورت انجام می شود، سئوی رایگان و غیر رایگان.

پیشنهاد سی می پلاس: استراتژی های خلاقانه جهت جذب مخاطب


همان طور که می دانید سئوی غیر رایگان و پولی هزینه هایی را به دنبال دارد. مانند عضویت در گوگل ادورز. اما سئوی رایگان بدون هیچ هزینه ای به شما این امکان را می دهد تا بتواند بدون هزینه، و البته در مدت زمانی نا مشخص، بتوانید وب سایت خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید.

سئوی رایگان می تواند شامل موارد مختلفی باشد، از جمله:

تولید محتوا

یکی از عواملی که می تواند به بهبود روند سئو کمک کند، تولید محتوای با کیفیت است. اینکه شما محتوایی را در وبلاگ خود منتشر کنید که یونیک باشد، بسیار مهم است. در واقع گوگل برای محتوای جدید و کپی نشده، امتیاز بسیار بالایی در نظر می گیرد.

کلمات کلیدی

استفاده از کلمات کلیدی مناسب، می تواند به دیده شدن محتوای شما کمک کند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که، کیفیت و تعداد دفعاتی که از کلید واژه ها استفاده می کنید، بسیار مهم است. در اصطلاح گفته می شود که کلمات کلیدی با چگالی مناسب استفاده شوند.

پیشنهاد سی می پلاس: تمام کارهایی را که باید قبل از انتشار و رونمایی از سایت انجام دهیم

بک لینک و لینک داخلی

گرفتن بک لینک از وب سایت های معتبر باعث بهبود وضعیت سئوی وب سایت خواهد شد. اما باید توجه داشته باشید که مهم است از چه وب سایتی بک لینک دریافت می کنید. همچنین ارتباطات میان محتوای یک وب سایت می تواند یکی از عوامل مهم و موثر بر سئو باشد. که به آن لینک داخلی می گویند.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

گوگل برای افزایش رتبه ی وب سایت، به ترافیک وب سایت و مدت زمان حضور کاربران، توجه می کند. برای اینکه بتوانید بازدید و ترافیک وب سایت را افزایش دهید، نیاز است تا محتوای وب سایت را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. حضور کاربران در وب سایت شما، یکی از عواملی است که می تواند رتبه ی سایت را در گوگل افزایش دهد.

پیشنهاد سی می پلاس: چگونه کپشن اینستاگرام بنویسیم که باعث فروش شود؟خط فاصله یا زیر خط

گوگل اعلام کرده است که، خط فاصله به معنای جدا کردن دو یا چند کلمه از یکدیگر است. همچنین استفاده از زیر خط به معنای اتصال میان کلمات است. پس نیاز است تا اگر می خواهید وب سایت خود را برای گوگل بهینه کنید، به این دو مورد توجه داشته باشید. گفته می شود که برای سایر موتورهای جستجو مانند بینگ، تفاوتی میان خط تیره و زیر خط وجود ندارد.

هنگامی که شما اقدام به طراحی یک وب سایت می کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که، وب سایت را برای چه موتور جستجویی باید بهینه کنید.

اهمیت خط تیره و زیر خط در سئو

فاکتورهای بسیاری وجود دارند، که می توانند به بهبود وضعیت سئو کمک کنند. برخی از متخصصین می گویند، نیازی نیست تا به خط تیره و زیر خط توجه داشته باشید. اما همین مورد ممکن است  باعث نادیده گرفته شدن محتوای شما توسط موتورهای جستجو شود.

اگر قصد دارید که، به طور حرفه ای بر روی سئوی وب سایت خود کار کنید، بهتر است تا به کوچکترین مسائل از جمله، استفاده از خط تیره و زیر خط توجه داشته باشید.

پیشنهاد سی می پلاس: 7 فاکتور اصلی رتبه بندی وب سایت برای گوگل در سال 2020


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر