وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

تکنیک آسمان خراش و تاثیر آن بر رتبه سایت

دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تکنیک آسمان خراش و تاثیر آن بر رتبه سایت
ممکن است تا به حال چندین بار درمورد تکنیک آسمان خراش شنیده باشید اما ندانید که این تکنیک چیست و چه کاربردی دارد! اجازه دهید تا با یک مثال شما را با این تکنیک آشنا کنیم.

فرض کنید که شما تصمیم به خرید یک کالا دارید، بدون شک تمایل دارید تا بهترین آن را خریداری کنید. در نتیجه در اینترنت به دنبال بهترین نوع از کالای مورد نظر می گردید، و در نهایت سعی می کنید تا بهترین را سفارش دهید. اما ممکن است در زمان تحویل کالا غافلگیر شوید از اینکه کالای دریافتی، با کالایی که سفارش داده اید کاملا متفاوت است، و درواقع شما فریب تبلیغات را خورده اید. شاید تنها چیزی که شما را فریب داده است رتبه بالای سایت در زمان جستجو است، و شما با این تصور که چون این سایت در رتبه نخست جستجوی گوگل قرار دارد حتما بسیار سایت معتبری است، از آن خرید کرده اید.

این اتفاق مانند دیدن برج های بلند است که ناخواسته این تصور را برای ما به وجود می آورد که این برج بلند حتما از یک ساختمان چهار طبقه محکم تر و مدرن تر است. در حالی که ممکن است اینطور نباشد. این اتفاق درست مانند دیدن وب سایت هایی است که در رتبه نخست گوگل قرار گرفته­ اند. با سایت ساز سی می پلاس همراه باشید، در ادامه بیشتر با تکنیک آسمان خراش آشنا خواهید شد.

تکنیک آسمان خراش از کجا شکل گرفت؟

ایده آسمان خراش نخستین بار توسط برایان دین مطرح شد. او در سال ۲۰۱۵ با رونمایی از تکنیک خود ادعا می کرد که توانسته است ترافیک وب سایت خود را از طریق جستجو، تا 110 درصد افزایش دهد. گفته می شود که این تکنیک حتی توانسته بود تا 14 درصد بر روی رتبه ارگانیک وب سایت برایان دین تاثیر بگذارد. برایان دین صاحب وب سایت backlinko.com و یک متخصص حرفه ای سئو است. او از طریق این وب سایت درس هایی که خود در سال های گذشته فرا گرفته است را آموزش می دهد.

درواقع می توان گفت که برایان دین با ارائه تکنیک آسمان خراش توانست یک تحول بسیار عظیم در دنیای سئو ایجاد کند.
تکنیک آسمان خراش و تاثیر آن بر رتبه سایت

تکنیک آسمان خراش چگونه عمل می کند؟

در حقیقت تکنیک آسمان خراش به شما کمک می کند تا با ساخت بک لینک و تولید محتوای کاربر پسند بتوانید لینک های با کیفیتی برای وب سایت خود دریافت کنید.

تکنیک آسمان خراش با کمک سه اصل زیر بنا شده است:

  1. محتوایی که سایر وب سایت ها به آن لینک شده اند.
  2. محتوایی دیگر، مرتبط با همان موضوع در وب سایت خود منتشر کنید.
  3. محتوای سایت خود را به سایر وب سایت ها پیشنهاد دهید و از آن ها بخواهید تا به محتوای شما لینک بدهند.

تکنیک آسمان خراش چه کاربردی دارد؟

این تکنیک می تواند به شما کمک کند تا با کمک محتوایی که در سایت خود منتشر می کنید، رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش دهید. به عنوان مثال شما می توانید با ارسال محتوای موجود در وب سایت، به سایر وب سایت ها از آن ها بخواهید تا لینک صفحات شما را در وب سایت خود قرار دهند، تا بتوانید بک لینک دریافت کنید.

دریافت بک لینک یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند بر روی سئوی وب سایت شما تاثیرات چشم گیری ایجاد کند.

در زمان استفاده از تکنیک آسمان خراش به کلمات کلید دقت کنید.

زمانی که شما تصمیم به استفاده از این تکنیک می گیرید و نیاز دارید تا به تولید محتوا بپردازید، حتما باید به کلمات کلیدی که انتخاب می کنید دقت کنید. انتخاب کلمات کلیدی می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دیده شده محتوای سایت شما داشته باشد، در نتیجه نیاز است تا با کمک ابزارهای حرفه ای کلمات کلید مناسب را پیدا کنید.
تکنیک آسمان خراش و تاثیر آن بر رتبه سایت

جمع بندی

ترفندها و راهکارهای بسیار زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید رتبه وب سایت خود را افزایش دهید. اما اگر به دنبال یک راهکار بسیار موثر هستید، تکنیک آسمان خراش می تواند به شما در بهبود رتبه سایت کمک کند.


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر