وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

با سایت ساز حرفه ای سایت بساز

سه شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۷

زمان مطالعه: حدود 4 دقیقه

با سایت ساز حرفه‌ای سایت بساز

شمایی که به سراغ این مطلب آمده‌اید، بی‌شک در فکر طراحی یک وب سایت و ایجاد یک کسب و آنلاین هستید و احتمالا از برنامه نویسی وب سایت و یا سپردن طراحی سایت به یک برنامه نویس ناامید شده‌اید (که حتما دلیلش پیچیدگی، زمان‌بر بودن و البته گرانی است). باید بگوییم استفاده از یک سایت ساز دقیقا جواب سوال شماست. با سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس همراه باشید تا سیر تا پیاز سایت ساز و مزایایش را بازگو کنیم.

سایت ساز چیست؟

برای اینکه در دنیای اینترنت و فضای مجازی بتوانید یک کسب و کار موفق به راه بیندازید، باید به طراحی سایت شرکتی بروید زیرا شبکه‌های اجتماعی به تنهایی جوابگوی نیاز شما نیستند. حالا اگر به سراغ طراحی سایت بروید، شاید با اطلاع از زمان انجام پروژه و هزینه‌ای که برای شما دارد، از خیر ساخت ساز بگذرید. صبر کنید گزینه‌ای ساده، سریع و البته ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت هم در دسترس شماست؛ سایت ساز.
درواقع با استفاده از سایت ساز هیچ نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید و اگر سایت سازی که انتخاب کرده‌اید مانند سی می پلاس، درگ اند دراپ (drag & drop) باشد، کار برای‌تان راحت‌تر هم خواهد بود زیرا تنها کافی است هر المانی که دوست دارید را با موس بکشید و به درون صفحه وب سایت بیاندازید، به همین سادگی.
سایت ساز در اصل ابزاری است که با استفاده از آن بدون نیاز به هیچ گونه دانش برنامه نویسی، به سرعت (شاید کمتر از یک ساعت) و با هزینه بسیار کم می‌توانید وب سایت شرکتی و یا صفحه شخصی خودتان را طراحی کنید.
اصلا تصور نکنید که ساخت سایت با سایت سازها اصلا حرفه‌ای نیست؛ بلکه برخلاف تصورتان وب سایت شرکتی و یا صفحه شخصی که با استفاده از این ابزار طراحی کنید، از نظر سئو کاملا بهینه شده است بنابراین مطالب شما به سرعت در گوگل شناخته می‌شود. حتی سایت سازها ابزارهایی برای ارتباط با شبکه‌های اجتماعی و... هم در اختیارتان قرار می‌دهند.

سایت ساز مناسب شماست اگر...

ساخت ساز با استفاده از سایت ساز انتخاب هوشمندانه‌ای است اما همیشه هم این کار مناسب کسب و کار شما نیست. درواقع اگر شرایط زیر را دارید، طراحی سایت شرکتی خودتان را با سایت ساز انجام دهید:
نیاز دارید به سرعت وب سایت شما آماده شود.
  1. هزینه‌ای که برای طراحی سایت شرکتی در نظر گرفته‌اید کم است.
  2. دانش برنامه‌ نویسی و طراحی وب سایت ندارید.
  3. می‌خواهید هر زمانی به سادگی بتوانید جای المان‌های وب سایت را تغییر دهید.

اگر شرایط بالا را ندارید و مهم‌تر اینکه یکی از شرایط زیر را دارید، ساخت سایت با استفاده از سایت سازها را فراموش کنید:
  1. اگر سایت را برای سازمانی می‌خواهید که باید روی سرورهای سازمان قرار بگیرد.
  2. اگر نیاز دارید هر روزه امکانات مختلفی را به وب سایت خود اضافه کنید، امکاناتی که نیاز به برنامه نویسی پیچیده دارند. در این حالت که برای کسب و کارهای بزرگ پیش می‌آید، بهتر است از یک برنامه نویس به صورت دائمی استفاده کنید.
در نهایت ما سایت ساز و فروشگاه ساز سی می پلاس را به شما معرفی می‌کنیم، سایت سازی که کاملا درگ اند دراپ بوده، استفاده از آن ساده است و کاملا با فروشگاه ساز هم یکپارچه است. بنابراین اگر کسب و کاری کوچک و یا متوسط هستید، می‌توانید به سادگی از این سایت ساز استفاده کنید و در کمتر از یک ساعت و با هزینه‌ای بسیار کم، سایت شرکتی و یا صفحه شخصی خودتان را طراحی کنید. ضمنا نگران مسائل سئو هم نباشید زیرا سی می پلاس همه قالب‌هایش را به صورت ریسپانسو و مطابق با به‌روزترین تکنیک‌های سئو در اختیارتان قرار می‌دهد.

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر