وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

اولین فروشگاه ساز Drag & Drop را با سی می پلاس تجربه کنید

یکشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۷

زمان مطالعه : حدود 2 دقیقه 
اولین فروشگاه ساز Drag & Drop را با سی می پلاس تجربه کنید

اگر سری به اینترنت بزنید می‌بینید که فروشگاه‌های آنلاین مثل قارچ رشد کرد‌ه‌اند. هر کسب و کاری، از بیزنس‌های کوچک گرفته تا متوسط و بزرگ، برای رشد کسب و کار خود، افزایش مشتریان، فعالیت وسیع‌تر و محدود نبودن به یک منطقه جغرافیایی، یک فروشگاه آنلاین برای خود راه انداخته‌اند.

ساخت وب سایت راه‌حل عاقلانه‌ای است؟

شاید تصور کنید با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام می‌توانید در فضای آنلاین حضور خوبی داشته باشید و کالای‌های خود را به فروش برسانید. درست است که نباید از  شبکه‌های اجتماعی غافل شوید اما هیچ‌گاه شبکه‌های اجتماعی نمی‌تواند جای وب سایت را بگیرند. با داشتن یک وب سایت می‌توانید صدای خود را رساتر به گوش همه برسانید، در کاربرانتان حس اطمینان بیشتری ایجاد کنید، به برند خود هویت ببخشید و... .
شاید با خود بگویید که ساخت یک فروشگاه آنلاین هم زمان‌بر است و هم به هزینه بسیار زیادی نیاز دارد. درست است! همه این مسائل وجود دارد اما نمی‌توان بدون داشتن وب سایت در فضای آنلاین حرفی برای گفتن داشت.

پیشنهاد سی می پلاس :  8 دلیلی که شبکه‌های اجتماعی جایگزین ‌‌وب سایت نمی‌شوند
 

راه‌های داشتن یک فروشگاه آنلاین چیست؟


استخدام یک برنامه نویس برای طراحی وب سایت یک فروشگاه، بهترین راه‌حل ممکن است اما این کار برای شما بسیار هزینه‌بر خواهد بود و به زمان زیادی هم نیاز دارد. ضمنا نوشتن برنامه یک وب سایت آن هم از ابتدا بیشتر برای کسب و کارها بزرگ مناسب است اما کسب و کارهای کوچک و حتی متوسط نه تنها به این چنین وب سایتی نیاز ندارند بلکه با سپردن کار طراحی وب سایت به یک برنامه نویس، هزینه‌ای اضافی را بر دوش سازمان گذاشته‌اند.
برای این حل مشکل می‌توانید از پوسته‌های مختلف وب سایت فروشگاه اینترنتی استفاده کنید. شرکت‌های زیادی چندین نمونه پوسته در اختیار شما قرار می‌دهند و یک پنل مدیریتی از فروشگاه را به شما واگذار می‌کنند که می‌توانید به سرعت فروشگاه خود را بسازید؛ اما در این روش حق انتخاب زیادی ندارید. در واقع مجبورید یکی از قالب‌های آماده را استفاده کنید که طرح و ایده‌هایتان هیچ جایی در آن ندارد! این خود یعنی شکست! زیرا هر برندی برای خود هویت خاصی دارد که وب سایت آن بیزنس هم باید دقیقا همان هویت را القا کند.
وردپرس راه حل دیگری برای داشتن یک فروشگاه آنلاین است اما برای اینکه بتوانید از ورد پرس استفاده کنید باید تاحدی به برنامه نویسی مسلط باشید و بدون داشتن مهارت در برنامه نویسی در واقع نمی‌توانید هیچ کاری از پیش ببرید.

اولین فروشگاه ساز Drag & Drop

 اما اگر هیچ از این روش‌های بالا پاسخ‌گوی نیاز شما نیست و به دنبال روشی سریع، ساده و کم هزینه هستید که البته حق انتخاب زیادی در اختیارتان قرار می‌دهد، باید بگوییم که اصلا نگران نباشید. سی می پلاس، سایت ساز Drag & Drop، این بار هم به کمک شما می‌آید و اولین فروشگاه ساز Drag & Drop را در اختیارتان قرار می‌دهد.
به این ترتیب تنها با چند کلیک ساده می‌توانید وب سایت فروشگاه آنلاین مورد نظر خود را بسازید، به جای‌جای آن رنگ بپاشید و روح برند خود را به آن القا کنید، المان‌ها را تنها با کشیدن جا به جا کنید تا دقیقا به همان طرحی برسید که انگار درست برای شما ساخته شده است.0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر