وبلاگ

سایت ساز سی می پلاس

مقالات

افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا

پنجشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۹

افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا
اگر صاحب یک وب سایت هستید، حتما به دنبال راهکاری برای افزایش بازدید و ترافیک آن هستید. عوامل بسیار زیادی هستند که می توانند بر روی ترافیک وب سایت تاثیرگذار باشند. افزایش ترافیک وب سایت به نوعی می تواند میزان موفقیت یک کسب و کار را افزایش دهد. یکی از راهکارهای موثر در افزایش ترافیک وب سایت، تولید محتوا است. با فروشگاه ساز سی می پلاس همراه باشید، در ادامه با شما در مورد افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا صحبت خواهیم کرد.

یک وب سایت برای دیده شدن نیاز دارد تا از راهکارهای مختلفی استفاده کند. یکی از مهم ترین و کاربردی ترین راهکارهایی که به دیدن شدن وب سایت کمک می کند، تولید و انتشار محتوا (content) است. محتوا می تواند در فرمت های زیر تولید شود:

  • محتوای متنی

محتوای متنی همان متن و نوشتاری است که گاهی تحت عنوان مقاله در وبلاگ منتشر می شود، محتوای متنی اگر با توجه به اصول سئو نوشته شود، این قابلیت را دارد تا باعث بهبود وضعیت سئوی وب سایت شود. یک محتوای متنی می تواند با توجه به محل انتشار از چند کلمه تا چند هزار کلمه باشد.

افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا

  • محتوای تصویری

گاهی نیاز است تا برای جلب توجه و یا توضیحات بیشتر در مورد برخی از موضوعات از تصاویر مختلفی استفاده شود. تصاویر می توانند مرتبط با یک محتوای متنی باشند و یا اینفوگرافیگ. به طور معمول اینفوگرافیک ها می توانند حجم بالایی از اطلاعات و داده ها را به صورت مختصر در خود جای دهند. توجه داشته باشید که محتوای تصویری می تواند باعث جلب توجه مخاطبان شود. توصیه می شود در کنار محتوای متنی حتما از محتوای تصویری نیز استفاده کنید.

  • ویدئو

گفته می شود که ویدئو یکی از موثرترین راه های جذب کاربر است. تحقیقات نشان می دهد که محتوای ویدئویی می تواند به عنوان یک ابزار موثر برای برقراری ارتباط با مخاطبان مورد استفاده قرار بگیرد. ویدئو این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید موضوع مورد نظر خود را به طور کامل توضیح دهید. به عنوان مثال شما می توانید محصولات خود را با کمک محتوای ویدئویی به مخاطبانتان معرفی کنید.

  • محتوای صوتی و پادکست

یکی از فرمت های محتوایی که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، محتوای صوتی و یا همان پادکست است. پادکست ها می توانند یک فایل صوتی چند دقیقه ای یا چند ساعته باشند که می توانند یک محتوای متنی را در خود جای دهند. محتوای صوتی برای کاربران این امکان را فراهم می کند که بتوانند در هر جایی که هستند هم به محتوای صوتی گوش کنند و هم به سایر فعالیت های خود بپردازند.

افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا

افزایش ترافیک سایت با تولید محتوا

با توجه به رقابت بسیار شدید در میان کسب و کارها اغلب آن ها در تلاش هستند تا بتوانند در فضای مجازی و اینترنت پیروز شوند. این پیروزی تنها با جذب ترافیک به سمت وب سایت ممکن خواهد بود. تولید محتوا یکی از روش های جذب کاربر به سمت وب سایت است که می تواند منجر به افزایش ترافیک وب سایت شود. البته باید دقت داشته باشید که هر محتوایی نمی تواند ترافیک وب سایت را افزایش دهد. محتوایی می تواند موفق باشد که مطابق نیاز و خواسته کاربران باشد. همچنین محتوای شما باید با توجه به اصول سئو تولید شود. به عنوان مثال داشتن کلملت کلیدی با چگالی مناسب.

جمع بندی

راه های مختلفی وجود دارد که به شما در جذب ترافیک برای وب سایت کمک می کند. اما بسیاری از این راه و روش ها موقتی هستند و نمی توانند ترافیک دائمی برای وب سایت ایجاد کنند. یکی از مواردی که به ایجاد ترافیک همیشگی برای وب سایت کمک می کند، تولید و انتشار محتوای حرفه ای و با کیفیت است.


0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر